Wikia

Farming Simulator Wiki

Farming Simulator 2013

Comments42
302pages on
this wiki

Redirected from Farming simulator 2013

-Farming-Simulator-2013-PC-
Official Box Art
OmezAdded by Omez

There are currently 4 versions of Farming Simulator out, with Farming Simulator 2013 being the latest. 5 DLC packs are available for the game at the moment. Mobile versions of the game are also available on Google Play. The game has also been released on Playstation Vita in May 2013 and on Playstation 3 & Xbox 360 in September 2013.


Farming Simulator 2013, the #1 farming simulation game!

Welcome to the largest and most exciting farming simulator ever made! Farming Simulator 2013 is bigger and enriched with outstanding content and many new features, challenging you to take on the role of a modern day farmer. Animal husbandry, crops, sales… It's up to you to manage and grow your own farm in a huge, totally new world. As you progress in your career and complete different missions, you'll control more than a hundred farming vehicles and machines faithfully recreated from the biggest names in the industry: Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Same, Horsch and newcomer Grimme… This year, Farming Simulator is back with even more diverse crops (sugar beet and potatoes), new livestock (chicken and sheep) and new vehicles never seen before in a video game!

Farming Simulator 2013 also comes with an online mode and online services. You'll be able to manage a farm with up to 10 other players online or via local network. You can also share mods, vehicles and equipment with players from all over the world, providing unlimited hours of gameplay.

Thanks to its many new features, its new world and its huge fleet of exclusive vehicles and machines, Farming Simulator 2013 invites you aboard the largest farming simulation and the best installment in the Farming Simulator series!


Features:


Topics:


Šiuo metu yra 4 versijos Ūkininkavimo simuliatorius iš su Ūkininkavimo simuliatorius 2013 yra naujausias . 5 DLC paketai galimi žaidimo metu. Mobilieji versijos žaidimą taip pat galima rasti "Google" Play. Žaidimas taip pat buvo išleistas PlayStation Vita Geg 2013 ir Playstation 3 ir Xbox 360 Rugsėjo 2013 metų. Ūkininkavimo simuliatorius 2013 ,# 1 ūkininkavimo imitavimo žaidimas ! Sveiki atvykę į didžiausių ir įdomiausių Ūkininkavimo simuliatorius kada nors ! Ūkininkavimo simuliatorius 2013 yra didesnis ir gilesnis su žymiais turinio ir daug naujų funkcijų , sudėtinga jums imtis dėl šiuolaikinės ūkininko vaidmenį. Gyvulininkystė , augalai , pardavimai ... Tai iki jums valdyti ir plėtoti savo ūkį didžiulis , visiškai naują pasaulį. Kaip jums pažangą savo karjerą ir atlikti skirtingas užduotis , jums kontroliuoti daugiau nei šimtą ūkininkavimo transporto priemonių ir mašinų tiksliai atkurta iš didžiausių vardų pramonėje : Case IH , Deutz- Fahr , Lamborghini , Same , Horsch ir naujokas Grimme ... Tai metais, Ūkininkavimo simuliatorius grįžo su dar įvairesnė pasėlių (cukrinių runkelių ir bulvių ), naujas gyvulių (vištiena ir avių) ir naujų transporto priemonių niekada matęs vaizdo žaidimų ! Ūkininkavimo simuliatorius 2013 taip pat ateina su online režimu ir interneto paslaugas. Galėsite valdyti ūkį su iki 10 kitų žaidėjų internete arba per vietinį tinklą . Jūs taip pat galite pasidalinti MODs, transporto priemonių ir įrangos su žaidėjais iš viso pasaulio , suteikiant neribotą valandų žaidimo . Dėka daug naujų jos funkcijų, savo naujame pasaulyje ir savo milžinišką laivyną išskirtinių priemonių ir mašinų , Ūkininkavimo simuliatorius 2013 kviečia Jus į laivą didžiausių žemės ūkio modeliavimas ir geriausias įmoka į Žemės ūkio Simulator serija ! savybės:     Daugiau nei 100 transporto priemonės ir įrankiai
Per 20 licencijuotų prekinių ženklų, įskaitant Case IH, Deutz-Fahr , Lamborghini , SAME , Horsch , AMAZONE ir daug daugiau
Karjeros režimas ekonominę sistemą , gyvulininkystės ir paperkamas srityse
3 gyvūnų rūšys : Vištos , avims ir karvės
Papildoma augimas būsena: nudžiūvo / Gone Bad
placeable objektai
Virtuali dinamiškas vietovės
Žaisti su savo draugais internete arba LAN multiplayer režimu temos:     pradžia     Valdymas
žemėlapis
PDA
Transporto priemonės
įranga
Gyvūnai
augalai
derlių
kainos
placeable objektai
DLC
Modifikacijos12:59, March 19, 2014 (UTC)78.62.5.59

Advertisement | Your ad here

Around Wikia's network

Random Wiki